Kontakt


eflpolaris biura

Zapraszamy do współpracy:

EFL Polaris Sp. z o.o.
ul. Żeromskiego 12A, 05-250 Słupno
tel. +48 663 788 203
tel. +48 530 425 451
tel. +48 570 667 886
biuro@efl-polaris.com
zamowienia@efl-polaris.com

Dyrektor Handlowy
Tomasz Zasada
t.zasada@efl-polaris.com

Biuro Obsługi Klienta
Kierownik Biura Obsługi Klienta
Mariola Majewska – Król (fakturowanie, wysyłki, księgowość)
tel. +48 663 788 203
m.majewska-krol@efl-polaris.com

Specjalista ds. logistyki
Piotr Banaszewski (fakturowanie, wysyłki, informacje o terminach dostaw)
tel. +48 530 425 451
tel. +48 570 667 886
p.banaszewski@efl-polaris.com

Pracownik Biura Obsługi Klienta
Arkadiusz Szwedowski (reklamacje, wysyłki, informacje o terminach dostaw)
tel. +48 663 887 371
a.szwedowski@efl-polaris.com
reklamacja@efl-polaris.com

Przy przesyłaniu towarów do naszego magazynu prosimy o dodatkowe opisanie przesyłek w widocznym miejscu:
- DOSTAWA
- ZWROT / ZAMIANA
- REKLAMACJA

Dział Sprzedaży

Region mazowiecki i północno – wschodni
(mazowieckie –  wschodnia część, lubelskie, podlaskie, warmińsko – mazurskie – wschodnia część)
Regionalny Menedżer Sprzedaży
Grzegorz Cabaj
kom. +48 660 464 966
g.cabaj@efl-polaris.com

Region mazowiecki i południowy
(mazowieckie – zachodnia część, świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie)
Regionalny Menedżer Sprzedaży
Grzegorz Dudzik
kom. +48 575 888 425
g.dudzik@efl-polaris.com

Region północny
(zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie,
warmińsko – mazurskie – zachodnia część, mazowieckie – północna część)
Regionalny Menedżer Sprzedaży
Marcin Markiewicz
tel. +48 604 881 155
tel. +48 660 467 074
m.markiewicz@efl-polaris.com

Region centralny i południowo – wschodni
(łódzkie, wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie, śląskie, opolskie)
Regionalny Menedżer Sprzedaży
Jakub Kniewski
kom. +48 504 383 900
j.kniewski@efl-polaris.com

Region południowo – zachodni
(południowa część lubuskiego i dolnośląskiego)
Regionalny Menedżer Sprzedaży
Marcin Stelmach
kom. +48 881 222 781
m.stelmach@efl-polaris.com

Export
Export Manager
Jakub Woroszylski
kom. +48 605 767 257
j.woroszylski@efl-polaris.com

Dział obsługi zamówień publicznych
Starszy Specjalista ds.Zamówień Publicznych
Aneta Gondzik-Polimeni
tel. +48 577 888 091
a.gondzik-polimeni@efl-polaris.com

Młodszy Specjalista ds.Zamówień Publicznych
Damian Salicki
tel. +48 663 887 376
d.salicki@efl-polaris.com

Specjalista ds. finansowania inwestycji
(przygotowanie ofert leasingu opraw, zakupu w drodze formuły ESCO itp)
Piotr Odrzywołek
tel. + 48 503 450 740
esco@efl-polaris.com

Dział Projektowania Instalacji Oświetleniowych
Prosimy o przesyłanie wszelkich zapytań o przygotowanie symulacji oświetlenia w pierwszej kolejności do:
Kierownik Działu Projektowania Instalacji Oświetleniowych
Krzysztof Leszczyński
[projekty oświetleniowe dla klientów, pomoc w doborze produktów, oświetlenie specjalistyczne, kontakt z biurami projektowymi]
kom. +48 786 186 886
k.leszczynski@efl-polaris.com

ZGŁASZANIE PROJEKTÓW INSTALACJI OŚWIETLENIOWYCH
k.leszczynski@efl-polaris.com
projekty@efl-polaris.com

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress