FIRMA

Polarismotto copy

POLSKI PRODUCENT OPRAW I SYSTEMÓW OŚWIETLENIA LED

Od ponad 20 lat jesteśmy obecni na rynku jako producent opraw, dostawca rozwiązań oświetleniowych, systemów zasilania, sterowania i zarządzania infrastrukturą oświetleniową, w tym aplikacji ściśle specjalistycznych. Od ponad 10 lat wykorzystujemy dostęp do technologii LED przez co zaliczamy się do prekursorów jej rozwoju w Polsce.

Oferujemy gamę opraw oraz systemów oświetleniowych dopasowanych do potrzeb naszych Klientów.
Nasi konstruktorzy współpracują wyłącznie ze sprawdzonymi i renomowanymi dostawcami przez co zapewniamy naszym Klientom energooszczędne i ekologiczne rozwiązania przy zachowaniu najwyższych norm jakościowych i standardów oświetleniowych. Realizujemy zlecenia przygotowania konstrukcji i technologii oraz produkcji na indywidualne zamówienie naszych Klientów.

12 copy4 copy

PROGRAM PRODUKCYJNY
Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w oświetleniu:
• Przestrzeni handlowych i usługowych
• Dróg, autostrad, stacji paliw, parkingów
• Przestrzeni magazynowych i przemysłowych
• Miejsc użyteczności publicznej
• Biur, hoteli, szpitali
• Architektury
Oferujemy kompleksową usługę zapewniając naszym Klientom pełne doradztwo na każdym etapie współpracy od analizy potrzeb,
przeprowadzenia pomiarów oświetlenia, opracowania koncepcji i projektu oświetlenia, do produkcji, dostawy i montażu.

pomiarypomiary2pomiary3

POMIARY OŚWIETLENIA
Dysponujemy nowoczesnym stacjonarnym oraz mobilnym laboratorium, pozwalającym przeprowadzać profesjonalne pomiary fotometryczne i termowizyjne w tym:
• Pomiar strumienia świetlnego
• Pomiar sprawności oprawy
• Charakterystyka rozsyłu światłości
• Pomiar temperatury barwowej
Wyniki badań przedstawiane są w postaci certyfikowanych raportów.

konstruktorzy copykonstr2 copykonstr3 copy

DZIAŁ KONSTRUKCYJNY
Nasz zespół konstruktorów i technologów, to grupa pasjonatów z dziedziny elektroniki, optyki oraz wzornictwa i projektowania form. Wiedza, wieloletnie doświadczenie oraz najnowocześniejsze oprogramowanie, pozwalają nam na szybkie wdrażanie nowych produKtów spełniających wysokie wymagania Klientów.

AUDYTY INSTALACJI OŚWIETLENIOWEJ
Eksperci z działu technicznego naszej firmy przygotowują audyty oświetlenia, w ramach których identyfikowane są obszary wymagające poprawy jakości oświetlenia,
obliczają możliwe do uzyskania oszczędności kosztów energii elektrycznej, przedstawiają optymalne rozwiązania.

EKOLOGICZNE ROZWIĄZANIA
Wybór technologii oświetleniowej ma kluczowy wpływ na otaczające nas środowisko naturalne. Technologia LED generuje do 60% mniejsze zużycie energii elektrycznej w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań.Oznacza to zmniejszenie produkcji energii elektrycznej i emisji CO2 do atmosfery. Używane w produkcji materiały nie zawierają substancji szkodliwych dla środowiska naturalnego.

BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU
Posiadamy niemal dwudziestoletnie doświadczenie wdrożeniowe i produkcyjne oraz ponad dziesięć lat doświadczenia związanego z wykorzystaniem technologii oświetleniowej LED. Pozwala to nam na dostarczanie produktów o najwyższej jakości i stały rozwój oferowanych rozwiązań. Zaufały nam największe światowe marki jak: CITY BANK, BNP PARIBAS BANK, MAKRO CASH AND CARRY, JOHNSON AND JOHNSON, TESCO i wiele innych.

projektowanie copyproj2 copy

DZIAŁ KONSTRUKCYJNY
Tworzymy kompleksowe projekty zaczynając od opracowania koncepcji po finalny projekt i dobór produktów. Projektujemy zarówno przestrzenie zewnętrzne takie jak drogi, place, budynki jak również powierzchnie biurowe, hale magazynowe i przemysłowe. Specjalizujemy się również w profesjonalnym aranżowaniu oświetlenia sieci handlowych.

LOGISTYKA I MONTAŻ
Dysponujemy wyspecjalizowanymi ekipami montażowymi oraz siecią punktów serwisowych na terenie całego kraju. Sprawnie koordynujemy montaże realizowane jednocześnie w wielu miejscach, zapewniając obsługę instalacyjną oraz formalną dotyczącą pozyskania wymaganych pozwoleń.

NAJWYŻSZE PARAMETRY
Nasze rozwiązania oświetleniowe powstają dzięki połączeniu doświadczenia polskich konstruktorów oraz know-how takich dostawców komponentów jak:
Osram, TRIDONIC, CREE.
Stawiamy wyłącznie na sprawdzonych dostawców oferując produkty spełniające najwyższe parametry techniczne oraz wymagania naszych Klientów.

Zapraszamy do Współpracy
EFL-Polaris Sp. z o.o.

Wdrożenie PRE copy

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress