Praca

Podejmij wyzwanie, dołącz do naszego zespołu pasjonatów i stań się częścią dynamicznie rozwijającego się producenta opraw i rozwiązań oświetleniowych LED!

Stawiamy na samodzielność i rozwój zawodowy. Oferujemy motywacyjny system wynagradzania, stabilność zatrudnienia oraz świetną atmosferę w zespole.

Obecnie poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska:

Technik elektronik/elektryk

Opis stanowiska:

  • Koordynacja procesu prototypowania i wdrażania do produkcji nowych wyrobów
  • Kontrola jakości komponentów oraz produktów
  • Udział w procesie prototypowania (testowanie opraw, tworzenie dokumentacji)
  • Współpraca z działem konstrukcyjnych (optymalizacja produkcji)

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • Zdolności manualne, umiejętność montażu/demontażu układów SMD
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Podstawowa znajomość elektroniki i elektryki
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Dodatkowe atuty:

  • Mile widziana znajomość środowiska Altium Designer w zakresie tworzenia schematów, projektowania płytek drukowanych
  • Doświadczenie w instalacji urządzeń opraw oświetleniowych
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Znajomość systemów typu ERP
  • Mile widziana znajomość języka ukraińskiego

Oferujemy:

  • Motywacyjny system wynagradzania
  • Możliwość rozwoju poprzez kontakt z najnowszymi technologiami
  • Pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się branży
  • Dużą samodzielność
  • Stabilność zatrudnienia

Konstruktor
-Elektronik

  • Konstrukcja elektroniki / elektryki do opraw oświetleniowych w technologii LED
  • Wykonywanie dokumentacji konstrukcyjnej w systemach typu ERP
  • Praca nad wdrożeniami konstrukcji
  • Uczestniczenie w certyfikacji opraw oświetleniowych
  • Badanie urządzeń
  • Współpraca z kooperantami, poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych
  • Wsparcie inżynieryjne dla działu handlowego i działu zaopatrzenia

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Umiejętność projektowania urządzeń opartych na mikrokontrolerach
  • Umiejętność programowania w języku C, C++
  • Umiejętność projektowania układów elektronicznych: schemat i PCB
  • Znajomość programu Protel / Altium Designer
  • Podstawowa znajomość optoelektroniki
  • Kreatywność i inicjatywność

Oferujemy:

  • Stałą pracę w ciekawym i kreatywnym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Samodzielność działań
  • Udział w targach branżowych, krajowych oraz zagranicznych

Technolog produkcji-konstruktor

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej, wycen wyrobów i oprzyrządowania
  • Wprowadzanie list materiałów i procesów technologicznych do systemu ERP

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziany absolwent wydziału mechanicznego,
    elektrycznego)
  • Znajomość programów CAD/CAM (Solid Works, Solid CAM, AutoCAD, Edge CAM)
  • Chęć ciągłego rozwoju, odpowiedzialność, dyspozycyjność i elastyczność
  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • Dobra znajomości języka angielskiego, mile widziana znajomość języka ukraińskiego
  • Znajomość elektryki i elektroniki mile widziana
  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Samodzielność realizacji projektów

Jak aplikować:

Prosimy wypełnione CV przesłać na następujący adres e-mail: t.zasada@efl-polaris.com
W treści wiadomości prosimy dodać dopisek o treści „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacyjnych w EFL Polaris sp. z o.o.

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress